Головна | Мій профіль | Вихід | RSSП’ятниця, 26.04.2024, 00:38

Полтавська спеціалізована школа-інтернат №1


Меню сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Ваша оцінка сайту
Всього відповідей: 296
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень математики, фізики та інформатики

План тижня


ДЕНЬ

№п/п

НАЗВА ЗАХОДУ

Урок

КЛАС

ВЧИТЕЛЬ

ПОНЕДІЛОК

28.02

1

2

3

4

5

 

6

Виставка предметних газет.

Конкурс творчих робіт учнів.

Конкурс  «Комп’ютерні  дизайнери»

Конкурс «Придумай назву»

Хвилинки цікавої математики на уроках математики

Конкурс «Реклама»

На протязі тижня

На протязі тижня

На протязі тижня

7-й

5-11 кл.

5-11 кл.

8-10 кл.

5-11 кл.

 

 

5-11

Вчителі кафедри

Вчителі кафедри

Вчителі інформатики

 

Марфенкова Т.П.

 

Вчителі інф-ки

ВІВТОРОК

01.03

1

2

 

3

 

4

5

6

Конкурс «Потренуй інтелект»

Радіопередача «Математика – цариця наук »

 

Творчий конкурс: «Яким ви бачите компютеру майбутньому ?»

Урок «Симетрія відносно прямої»

Поле математичних чудес

Урок «Планети Сонячної системи»

На протязі

тижня

 

На протязі

тижня

2-й

3-й

5-й

5-11 кл.

 

 

 

 

9-А

6 кл.

11-Б

Вчителі кафедри

Вчителі кафедри

 

Вчителі інформатики

 

Риженко О.О.

Дмитренко С.В.

Попова І.А.

СЕРЕДА

02.03

1

2

 

3

4

Урок «Сторінками Книги рекордів Гіннеса»

Урок-конкурс «Магістр точних наук»

 

Конкурс «Найрозумніший математик»

Урок «Машини і механізми»

1-й

2-й

 

3-4-й

4-й

8-Б

10-А

9 кл.

8-А

Марфенкова Т.П.

Дмитренко С.В.

Попова І.А.

Риженко О.О.

Шило І.М.

ЧЕТВЕР

03.03

1

2

3

4

 

5

Урок захисту творчих робіт «Об’ємні тіла»

Урок-казка «Десяткові дроби»

Урок-вікторина «Інфознайка»

Урок-конференція «Живі зв’язки фізики з іншими науками і життям»

Подорож до загадкового комп’ютерного царства

1-2-й

2-й

3-й

4-5-й

 

5-й

11-А

5 кл.

8-А

9-А

 

4 кл.

Дмитренко С.В.

Риженко О.О.

Костюченко О.С.

Шило І.М.

 

Попова І.А.

ПЯТНИЦЯ

04.03

1

2

 

3

4

Математичний лабіринт

Урок «Цікаві об’єкти космосу»

 

Урок «Механічні коливання і хвилі»

Підведення підсумків тижня.

4-й

4-й

 

5-й

 

7 кл.

10-11 кл.

 

10-А

Марфенкова Т.П.

Шило І.М.

Касьяненко М.М.

Касьяненко М.М.

Вчителі кафедри














































З 28 лютого по 4 березня у школі проходив тиждень математики, фізики та інформатики. Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. На виставці предметних газет були відмічено кращі роботи.
Газети з математики:
5-7 кл. І м – 6 кл.
8-9 кл. І м – 8 – А
10-11 кл. І м – 11 - Б ІІ м – 7-Б ІІ м – 9 – В ІІ м – 10 - Б ІІІ м – 5 кл. ІІІ м – 9 – Б ІІІ м – 10 – В
Газети з інформатики: І м – 10 – А ІІ м – 11 – Б, 9 – А ІІІ м – 9 – Б
Газети з фізики: І м – 11 – А, 8 – А ІІ м – 10 – А, 7 – А ІІІ м – 9 – А
Слід відмітити авторів газет з астрономії 11-х класів. Проводилися загальношкільні конкурси „Реклама” , „Комп’ютерні дизайнери”, „Потренуй інтелект”, конкурс творчих робіт учнів „Світ очима математики”. Кращими роботами визнано роботи учнів 5 кл.: Бортновської Н., Данко В., Скорик Є. 6 кл.: Химишинець Г., Перепелиці В., Медяника В. 8 – А Ващенко Л. 9 – А: Трохименко Т., Погорілої О. 10 – А Горбачової А.
Вчитель математики Марфенкова Тетяна Павлівна провела такі уроки: Узагальнюючий урок з алгебри „Сторінками Книги рекордів Гінеса” у 8-Б класі. У формі гри учні показали вміння перетворювати раціональні вирази з квадратними коренямита та дізналися про цікаві світові рекорди. Найактивнішими були Батій В., Гулович О., Крохмальов Д., Книш В. Учні 7-х класів у командних змаганнях проходили Математичним лабіринтом. Діти продемонстрували своє вміння розв’язувати задачі по темі „Трикутники”. Переможцями змагання стали Маляр А., Садошенко М., Золотайко М.
У вчителя Риженко Оксани Олесандрівни: На уроці з геометрії у 9-А класі „Симетрія відносно прямої” учні робили повідомлення про симетрію в мистецтві, літертурі, у природі. Повідомлення Погорілої О., Дядія О., Старокожева С. були кращими. На ігровому уроці-казці „Десяткові дроби” дві команди „Кмітливі” та „Винахідливі” допомогли героям, виконуючи різні завдання, оселитися у рукавичці. Урок проводився за мотивами казки „Рукавичка”. Перемогла команда „Винахідливі”. Найактивнішими були: Данко В., Асауленко І., Погребняк В., Мамедова С. та Санаєва М. На конкурсі „Найрозумніший математик” переможницею стала Нижегородцева Поліна. Конкурс поводився у декілька турів. Учні були активними та показали свої знання з різних тем.
Вчитель Дмитренко Світлана Володимирівна провела: Поле математичних чудес у 6 класі з теми „Геометрія”. Це був урок-екскурсія у геометрію, яку діти ще будуть вивчати. У формі гри діти дізналися багато цікавих фактів пов’язаних з цією наукою, повторили сім чудес Стародавнього Світу, побачили чудеса сучасного світу та сім чудес України. Переможцем гри став Миро ненко Олександр. На уроці захисту творчих робіт з геометрії „Об’ємні тіла” у 11-А класі кожна з п’яти груп представляла та рекламувала свою фігуру. Учні показали знання фігур та вміння розв’язувати задачі на знаходження невідомих елементів, площ поверхонь та об’ємів фігур. Всі були активними у підготовці та проведенні уроку.
На уроці Костюченко Олени Станіславівни „Інфознайка” у 8-А класі члени команд „Хакер” та „Спам” показали свої зання та вміння, отримані на першому році вивчення інформатики. Всі учні були активними, а переможцем стала команда „Спам”. Цікавою та змістовною була екскурсія-подорож 4 класу до загадкового комп’ютерного царства, яку провела Попова Інна Анатоліївна. Діти в ігровій формі познайомилися з комп’ютерами, їх складовим частинами, різними носіями інформації та дізналися багато цікавого. У творчому плані кращими були Одинцов Б., Шовкопляс К., Бондаренко Н. та Шиков Н. На узагальнючому уроці з астрономії 11-Б класу „Планети Сонячної системи” учні демонстрували презентації та виконували доповіді по кожній планеті. Кращими були виступи Пономаренка І., Петіна В. та ін. У 10-А класі вителями Дмитренко С.В. та Поповою І.А. було проведено урок-конкурс „Магістр точних наук”. Учасники конкурсу, виконуючи різні завдання, показали свої знання та вміння з математики, фізики та інформатики. Переможницею стала Горбачова Алла.
Вчитель фізики Шило Ігор Миколайович провів: У 8-А класі урок з теми „Машини і механізми”. Учні виступали з доповідями на різні теми від історії походження механізмів до проблем сучасних механізмів. На уроці були визначені проблеми існування „вічного двигуна”. Кращу роботу показали Сябрук А., Сябрук Т., Ващенко Л., Кальміус К. та Спиця В. На уроці-конференції у 9-А класі учні були вченими та робітниками різних професій. Було показано як фізика допомагає іншим наукам: історії, біології, музиці, космонавтиці, техніці, медицині та географії. Кращими були Біленко Н., Дядій О., Погоріла О., Решетник .
На узагальнюючому уроці фізики Касьяненка Миколи Миколайовича у 10-А класі діти показали свої знання з теми „Механічні коливання і хвилі”. Учні добре вивчили тему та навчилися розв’язувати задачі. Активність проявили Онищенко О., Горбачова А., Бурда М., Кулак А. Для 10-11 класів Шило І.М. та Касьяненко М.М. провели пізнавальний урок „Цікаві об’єкти космосу”. Учні почули і побачили про різні загадки космосу:
• планету Нібіру (планету богів);
• астероїди;
• вибух наднових зірок;
• зіткнення Галактик та дізналися як це загрожує космосу.
Тиждень пройшов на високому рівні. Всі заходи проводилися з використанням мультимедійних дошок. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами.
Форма входу
Пошук
Полтава
Календар новин
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Соціальні мережі
Пошук
Пошук

Copyright MyCorp © 2024