Користувачів: 0
Головна » 2013 » Жовтень » 31 » Вітаємо наших чемпіонів!
15:18
Вітаємо наших чемпіонів!

30.10.2013р. відбувся фінал Всеукраїнських змагань з міні-футболу серед вихованців шкіл-інтернатів „Футбол без меж” за підтримки Міністерства внутрішніх справ України та Полтавської обласної організації „Фонд братів Павліченків”. Метою змагань, які проводилися в три етапи, було формування здорового способу життя, а також підвищення рівня фізичної загартованості та зміцнення здоров’я вихованців шкіл-інтернатів.

На третьому етапі змагань учасників турніру гостинно приймало місто Полтава, а саме Полтавська спеціалізована школа-інтернат №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради, працівники якої приклали максимум зусиль аби створити комфортні умови перебування юних спортсменів. Винагородою для школи стала перемога наших вихованців, які вибороли перше місце в турнірі.

Команда Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 перемогла з рахунком 3:0 команду Чернігівської області, яка посіла друге місце, третє місце дісталось команді Миколаївської області. Усі фіналісти були нагороджені грамотами, солодкими призами та цінними подарунками.

Крім цього кращим бомбардиром турніру було визнано учня нашої школи – Гуловича Олексія, який достойно від команди прийняв кубок переможця змагань. Вітаємо наших чемпіонів!

Переглядів: 664 | Додав: makbatya | Рейтинг: 0.0/0